10 lat Bitcoina z

10 stycznia 2018, godz. 18:00, Al. Jana Pawła II 12, Warszawa

AGENDA

Mike Satoshi

CEO Ethworks – software house’u, który tworzy rozwiązania dla największych projektów międzynarodowej sceny Blockchain. Współpracował m.in. z Bitcoin.org, IOTA, Aragon i Ambrosus. Wraz ze swoim zespołem, tworzy również rozwiązania open-source, jak np. UniversalLoginSDK, wspierając masową adopcję blockchaina i kryptowalut.

19:30 – Zmiany w prawie i podatkach w obszarze blockchaina i kryptowalut.

Bartłomiej Sitek

Doświadczony Manager z 12-letnim doświadczeniem w największych instytucjach finansowych na Świecie tj. Ing, Citi Group, Aviva. Praktyk biznesu, dla którego najważniejszą cechą przedsiębiorcy musi być skuteczność. Na sali szkoleniowej spędził blisko 10 000 godzin.

Tomasz Przybycień

Specjalista ds. kryptowalut i offshore. Zajmuje się tematami związanymi z prawnymi aspektami działalności gospodarczej w branży kryptowalut w Polsce i innych krajach europejskich. Doradza w zakresie rozliczeń podatkowych oraz offshore, a także sporządza modele biznesowe dla klientów planujących przeniesienie lub rozwój swoich projektów.

Mateusz Kara

Właściciel kancelarii adwokackiej i współzałożyciel biura rachunkowego TAXO. Pomaga firmom z branży blockchain, ICO i start-upom w wyborze najlepszych rozwiązań prawnych i podatkowych. Legal advisor kantoru kryptowalut BitCan.pl, bbod.io. Autor wielu artykułów branżowych – m. in. w I ❤ Crypto.

Przemysław Karda

Członek zarządu firmy inwestycyjnej Memorandum Capital, która skupia się na branży blockchain. Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w obszarze Venture Capital, Private Equity i bankowości inwestycyjnej. Uczestniczył w realizacji inwestycji o wartości ponad 140 mln euro.

20:10 – Skuteczne strategie marketingowe dla projektów z branży blockchain.

Michał Stryjewski

Zaangażowany prekursor implementacji technologii blockchain w Polsce. CEO firmy Unlimited. Dystrybutor urządzeń opartych o blockchain z Azji. Wdraża firmy, budując infrastrukturę do zastosowania powyższych urządzeń. Przeprowadził blisko 200 godzin szkoleń. Swoją wiedzę nabył w praktyce i samokształceniu. Uczestnik wielu konferencji technologicznych, świetnie odnajdujący się w roli prelegenta.

Krzysztof Janas

Specjalista ds. marketingu projektów z obszaru blockchaina. Pracował m.in. przy ICO projektów Power Ledger oraz Coinvesting, jako Community Manager oraz Team Leader. Współpracuje na stałe z firmą Signature Social Media, która wspierała w zakresie marketingu i komunikacji kilkanaście projektów ICO.

20:30 – Podsumowanie spotkania i dyskusja z uczestnikami.

TECHNOLOGIA

Porozmawiamy w jaki sposób technologia blockchain rozwijała się w 2018 roku, w różnych segmentach rynku. Omówimy to, czego udało się dokonać i jakie wyzwania stoją jeszcze przed branżą. Przyjrzymy się najciekawszym case study z Polski i innych krajów. Zastanowimy się nad tym, jakie perspektywy stoją przed projektami w 2019 roku.

PRAWO I PODATKI

Rok 2018 był czasem regulacji rynku blockchain i kryptowalut. Rządy nie mogły dłużej pozostać obojętne wobec postępujących zmian technologicznych. Malta stworzyła sprzyjające warunki dla przedsiębiorców, wyznaczając kierunek dla kolejnych państw. W Polsce również nastąpiły zmiany w tym obszarze. Omówimy w jaki sposób wprowadzane regulacje wpłyną na nasze codzienne działania.

INWESTYCJE

Kiedy na rynek spowalnia, zdobycie inwestycji na rozwój projektu może stanowić wyzwanie. Inwestorzy nauczeni doświadczeniem z 2017 roku, teraz podchodzą do nowych projektów ze znacznie większym dystansem. Porozmawiamy jak skutecznie pozyskiwać kapitał, nawet w czasie załamania rynku. Omówimy bieżącą sytuację, zarówno z perspektywy inwestujących, jak również tych, którzy poszukują finansowania.

MARKETING

Nawet najlepsza technologia, aby zaistnieć na globalną skalę, potrzebuje marketingu. Porozmawiamy o dobrych, skutecznych praktykach, które mogą przynieść projektom oczekiwane rezultaty. Celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz dostarczenie niezbędnych narzędzi marketingowych dla polskich projektów z branży blockchain i kryptowalut.

LOKALIZACJA

Zapraszamy na wydarzenie Blockchain Insider do naszej przestrzeni w biurowcu Kaskada, mieszczącym się przy Al. Jana Pawła II 12. Spotykamy się na 6 piętrze. Do zobaczenia!

PARTNERZY

Rejestracja

Dane będą wykorzystane wyłącznie do przesłania informacji związanych z wydarzeniem.

Start typing and press Enter to search